Webstil

Mahfesığmaz Mh. Turgut Özal Blv. Egemen Apt. Kat:1 Daire:2 No:35
Çukurova / Adana

Bize Ulaşın

Telefon: (0322) 999 80 88

Grafik tasarım

Grafik tasarım belirli bir mesajı görsel yol ile belirlenen kitleye mesaj vermek amacıyla oluşturulan; logo, afiş,   basın ilanı, ambalaj, kitap, büyük boy sokak afişi(billboard), dergi, tanıtım filmleri, çizgi film gibi tasarımları yazılı ve görsel elemanları belirli ölçü içinde tasarlanıp çizilir.
Tasarımı yapacağımız konuda detaylı araştırma yapıp bilgi topladıktan sonra müşterilerimiz ile iletişime geçip görüşlerinizi alırız. Ana tema veya bir kavram oluşturur kavramlara uygun görsel temalar tasarlarız. Ve bunları birleştirip uygun olanını seçmesi için müşterimize sunarız

 

adana webstil yazılım ve danışmanlık grafik tasarım

Logo Tasarım

Logo pek çok yerde uzun yıllar boyunca kullanılacağı için, her alan da aynı kalitede görünmesi, çok küçük basıldığında yazıların ve simgelerin kaybolmaması, çok büyük basıldığında da dağınık olduğu izlenimi vermemesi, dolayısıyla her yüzeyde ve her boyutta açıkça okunabilir olması, ayrıca renk itibarıyla de değişik baskı teknikleri kullanıldığında firma açısından çok da maliyetli olmaması gerekir. Bu nedenle, logo tasarlanırken, günümüzde vektörel çizim teknikleri kullanılır. Vektörel çizimlerde küçültme, büyültme ve baskı kalitesi açısından logo için hiçbir problem oluşmaz, detaylar kaybolmaz.
Logo Tasarlanırken önce firmanızın ihtiyaçları ve istekleri değerlendirilerek, logo tasarımında bir ana fikir oluşturulur ve projelendirme aşamasına geçilir. Bir süre sonra hazırlanan örnekler, firmaya sunularak değerlendirilmesi için müşteriye iletilir. Müşterinin beğendiği logo üzerinde duruş açısı, kaydırmalar veya hizalamalar gibi çeşitli tasarım alternatifleri düzenlenir ve tekrar müşteriye iletilir. Son rötuşlar yapıldıktan sonra logo çalışması tamamlanır.

adana webstil yazılım ve danışmanlık grafik ve tasarım

Web Tasarım

Günümüzde sunulan ve üzerinde çalışılan web tasarımlar, bir sanatsal çalışma olmaktan tamamen sıyrılarak kullanıcıları yormadan daha minimalist tasarıma ve kullanıcı dostu olmakla beraber, web sitesinde gezinmeleri için sadeleşme yolunu seçmiştir. Bizde bu yönde tasarımın geliştiği noktada ilerleyerek size en iyi tasarımı sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Sizinde görüşleriniz doğrultusun da beğeninize sunuyoruz.

adana webstil yazılım ve danışmanlık grafik ve tasarım